Apartament Powisle With Balcony

  • 44 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο
  • 2 επισκέπτες
  • 2 κρεβάτια

Το Apartament Powisle With Balcony Βαρσοβία 44 τ.μ. Βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από το Μνημείο Νικολάου Κοπέρνικου. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει περίπου 900 μέτρα από σταθμό τρένου Warszawa Powisle και 450 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Hotel Bristol 02.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο για την άνεση σας.

Στο κατάλυμα προσφέρονται μικρή κουζίνα.

Το Apartament Powisle With Balcony διαθέτει παροχές, όπως μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Το Μνημείο Σοπέν απέχει σχεδόν 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Πάρκο Łazienki βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Το Apartament Powisle With Balcony βρίσκεται μόλις 550 μέτρα από τον πλησιέστερο σταθμό του μετρό και είναι κοντά στο Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης της Βαρσοβίας. Το κατάλυμα βρίσκεται 20 λεπτά με τα πόδια από το Παλάτι του Πολιτισμού και της Επιστήμης. Το αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin απέχει μόλις 5 χιλιόμετρα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartament Powisle With Balcony Βαρσοβία
Heart Of Warsaw Twoje Miejsce Na Powislu
Τιμή μόνο για κινητά

Heart Of Warsaw Twoje Miejsce Na Powislu

9.5
Εξαιρετικό 6 σχόλια
128 μ από το κατάλυμα
Cozy Stay Downtown Obozna
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Stay Downtown Obozna

8.7
Έξοχο 9 σχόλια
226 μ από το κατάλυμα
USD 169 USD 152
ανά νύχτα
Old Town Comfort Apartment Near Vistula Boulevards By Noclegi Renters
Τιμή μόνο για κινητά

Old Town Comfort Apartment Near Vistula Boulevards By Noclegi Renters

8.9
Έξοχο 10 σχόλια
583 μ από το κατάλυμα
USD 148 USD 133
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Δραστηριότητες

    • Ποδηλασία

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Παραλία

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Καφετέρια
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 22:00
    Check-out: έως 11:00
    • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
    • Δεν υπάρχει χώρος για επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Apartament Powisle With Balcony;
      Το Apartament Powisle With Balcony βρίσκεται κοντά σε Προεδρικό Μέγαρο της Βαρσοβίας.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartament Powisle With Balcony;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartament Powisle With Balcony περιλαμβάνουν Μουσείο Εξέγερσης Βαρσοβίας, Ζωολογικός κήπος της Βαρσοβίας καθώς και Πανεπιστήμιο της Βαρσοβίας.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartament Powisle With Balcony;
      Η διαμονή στο το Apartament Powisle With Balcony κοστίζει 245€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Apartament Powisle With Balcony;
      Το Apartament Powisle With Balcony παρέχει δημόσιος χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Bottega Napoli και Klub Harenda και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Apartament Powisle With Balcony;
      Το Apartament Powisle With Balcony είναι 44 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Βαρσοβίας Frederic Chopin
    12 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Warszawa Powiśle Railway Station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartament Powisle With Balcony Βαρσοβία

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο